E-Dnevnik
Autor: Administrator , 13. 9. 2015.

Poštovani roditelji i učenici,

od ove školske godine uveden je e-Dnevnik za sve razrede. To je web aplikacija za vođenje razredne knjige kojoj se može pristupiti na svakom računalu s internet pristupom. Aplikacija omogućava roditeljima i učenicima uvid u ocjene, izostanke, osobne podatke i bilješke razrednika. Za pristup učenika je potreban elektronički identitet (CARNet) koji učenici dobiju na početku školske godine. Roditeljima je dozvoljen pristup s elektroničkim identitetom u sustavu NIAS. Sustavu e-Dnevnika možete pristupiti iz osobnog korisničkog pretinca usluge e-Građani. Podaci su prikazani s vremenskim odmakom od 48 sati iz pedagoških razloga. Prijave su moguće na ocjene.skole.hr. Upute za korištenje možete preuzeti ovdje, a sve ostalo pogledajte u izborniku pod e-Dnevnik.