Javne ponude
ŠKOLSKI IZLET – ZAGREB 14. STUDENOG 2014.
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 4. 12. 2014.

Učenici 1et1, 1et2, 1et3, 1et4, 2et4 i 3et3 razreda u pratnji profesorica V. Plećaš, D. Pavošević, S. Štrasser, V. Kristek Babić i pripravnice D. Grgić-Hibik, 14. studenog 2014. g. zaputili su se na školski izlet u Zagreb. Posjetili su Tehnički muzej u kojemu su obišli Demonstracijski kabinet Nikole Tesle, simulaciju rudnika i pogledali izložbu prometnih sredstava. Nakon muzeja, posjetili su Interliber, sajam knjiga koji se tradicionalno održava u prostorima Velesajma, te najveći gaming sajam u regiji, Reboot Infogamer, na kojemu su uživali u raznim igračkim turnirima i upoznali se s najnovijom informatičkom opremom i ponudom na tržištu. Fotografije s izleta pogledajte u Galeriji.