Predstavljanje projekta
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 26. 9. 2014.

U petak, 26. rujna održano je predstavljanje EU projekta u sklopu programa ERASMUS +, ključna aktivnost 1: Mobilnost u svrhu učenja za pojedince - „UČIM, POUČAVAM, RADIM“.

U predstavljanju su sudjelovali i predstavnici Martello Traininga partnerske organizacije iz Republike Irske.

Teme:
1.     Predstavljanje projekta „ Učim, radim, poučavam“- Antun Kovačić, dipl.ing.
2.     Naša iskustva kroz projekt „ Učenje kroz rad“ - Mario Jukić, dipl. ing, Jerko Merčep, dipl. ing.
3.     „Uz EU partnere do Europe“ - Emir Stranjak - Martello Training Ltd.

Elektrotehnička i prometna škola Osijek u 2013./2014. provela je projekt „Učenje kroz rad“ kojim je na stručnu praksu Dublin, Irska poslala 15 učenika. Projekt je financiran sredstvima koje je odobrila Agencija za mobilnost i programe Europske unije kroz program Leonardo da Vinci - aktivnost IVT

U 2014./2015. Kroz projekt „ Učim, radim, poučavam“ stručnu praksu u Dublinu, Irska odraditi će 18 učenika. Projekt također financira  Agencija za mobilnost i programe Europske unije kroz novi program Erasmus + .

Sve informacije vezane za programe cjeloživotnog učenja možete pronaći na stranicama Agencije za mobilnost i programe EU.