SOELA
Sretan put i puno uspjeha!
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 12. 9. 2013.

Ekipi SOELA cijeli kolektiv Elektrotehničke i prometne škole Osijek želi puno uspjeha ovaj vikend u Sisku na Prvoj utrci solarnih automobila.

Program utrke, koja se održava u subotu, 14.09. sastoji se od dva dijela:

1. Revijalna utrka ulicama grada Siska

2. Promotivna ocjenska voznja  prema Lonjskom polju

Iako utrka nije primarno natjecateljskog karaktera, naši učenici se nadaju da će baš njihov auto pobijediti u utrci u kojoj se uz njih natječu učenici srednjih tehničkih škola iz Siska, Velike Gorice, Kutine i Zadra.

U sklopu priprema i najave utrke, jučer smo na Srednjoškolskom igralištu upriličili pokaznu vožnju solarnog električnog automobila za predstavnike medija koji su se odazvali u velikom broju. Učenici i profesori bili su među glavnim vijestima dana i postali su prave medijske zvijezde.

Pročitajte što se o ovom hvalevrijednom projektu piše na stranicama SIBhr, Osijek Online, Glasa Slavonije, DNEVNIK.hr,

Ili pogledajte prilog emitiran na STV-u.