Obavijest za 1. razrede
Autor: Administrator , 27. 8. 2012.

Poštovani  učenici i roditelji prvih razreda!

Danom upisa u Elektrotehničku i prometnu školu Osijek, postajete članovi jedne velike i značajne školske ustanove.

Upisali ste se u školu koja postiže značajne uspjehe, kako na  natjecanjima u znanju, tako i u športskim i drugim aktivnostima. Nadamo se da ćete i vi doprinijeti budućim uspjesima naše škole.

Kako bi vam olakšali prvi dan školske 2012./2013.godine, pozivamo sve učenike upisane u prvi razred kao i njihove roditelje da dođu

u subotu, 1. rujna 2012.g. u 10,00 sati

u veliku dvoranu Elektrotehničkog fakulteta

(ulaz kod Zavoda za zapošljavanje)

gdje će  upoznati svoje razrednike, nastavnike, ostale učenike i ravnateljstvo škole; raspored učionica, kabineta, laboratorija i ostalih prostorija naše škole.

R a v n a t e l j :

Ladislav Lukavec, dipl.ing.