Izlet u Zagreb
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 19. 11. 2012.

Učenici 1eT2 i 3pT razreda bili su 16.11.2012. na jednodnevnom izletu u Zagrebu. U prijepodnevnim satima obišli su Interliber - međunarodni sajam knjiga i učila i/ili  Info – sajam informacijskih tehnologija. Poslijepodne su u sklopu Dana otvorenih vrata posjetili su Fakultet elektrotehnike i računarstva. A veče je bilo rezervirano za hokejašku utakmicu KHL Medveščak Zagreb - EC-KAC.

Uz vodstvo razrednica, Sandre Štrasser i Sandre Matijević, uspješno su ostvarili sve zadane ciljeve i zadaće izleta:

druženje i bolje međusobno upoznavanje, upoznavanje s poslovnim svijetom izdavačkog i edukativnog stvaralaštva s najvećom ponudom knjiga i učila na jednom mjestu na sajmu Interliber, upoznavanje s novim izdanjima i naslovima knjiga, upoznavanje sa stručnim i izložbenim programom Info sajma, upoznavanje s radom i organizacijom FER-a, razvijanje sportskoga duha i pristojnoga ponašanja na sportskim utakmicama kako bi se preventivno djelovalo protiv nasilničkoga ponašanja na sportskim događanjima.