Obrana završnog rada i pomoćnički ispit
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 4. 6. 2013.

Od 10 do 14.06. odvijat će se obrana završnog rada za elektro i prometna zanimanja te polaganje pomoćničkog ispita. U priloženim dokumentima možete pogledati raspored prostorija, popis komisija, te datum i vrijeme pristupanja.
Na obranu završnog rada imaju pravo pristupa učenici bez popravnih ispita i uredno izrađenim završnim radom i elaboratom. Učenik mora doći pred prostoriju za Obranu najmanje 30 minuta prije početka obrane završnog rada. Učenici na Obrani mogu imati sva dopuštena pomagala. U prostoriju za Obranu mogu se unijeti samo osobni predmeti koji ne ometaju provedbu Obrane, a koji će se prije početka Obrane odložiti na, za tu svrhu, predviđeno mjesto.