Upisi - dostava dokumentacije
Autor: Administrator , 2. 7. 2013.

Obavijest učenicima koji ostvare pravo upisa nakon konačne ljestvici poretka 8. srpnja 2013.

Učenici koji ostvare pravo upisa u program vozač motornog vozila dužni su u školu donijeti  UVJERENJE o zdravstvenoj sposobnosti za upravljanje motornim vozilom "B" i "C" kategorije (Medicina rada) - na kojem treba pisati:

SPOSOBAN  ZA  UPIS U SREDNJU ŠKOLU ZA ZANIMANJE VOZAČ MOTORNOG VOZILA I POLAGANJE VOZAČKOG ISPITA  "B" i  "C" KATEGORIJE

Uvjerenje učenici mogu predati u tajništvu škole 10. - 12. srpnja od 8:00 - 12:00 sati, te od 19. - 21. kolovoza 2013. godine.

Svi učenici koji ostvare pravo upisa u neki od  programa naše škole, prvi dan nastave, 2. rujna 2013. godine, dostavljaju potpisani obrazac o upisu u I. razred srednje škole (upisnicu).