Popravni ispiti - kolovoz
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 11. 7. 2013.

Raspored održavanja popravnih ispita od 19.08. do 21.08.2013. nalazi se u dokumentu u prilogu.

Pisani ispit održava se za slijedeće nastavne predmete: MATEMATIKA, ENGLESKI JEZIK, PROPISI U CESTOVNOM PROMETU, RAČUNALSTVO, OSNOVE ELEKTROTEHNIKE, HRVATSKI JEZIK

Učenici koji polažu popravni ispit iz navedenih nastavnih predmeta dužni su prvo pristupiti pisanom dijelu ispita u zakazano vrijeme.

Rasporedom je određeno vrijeme i prostorija za početak ispita.

Učenici na ispit donose popunjenu prijavnicu koju mogu nabaviti na porti škole ili ispisati sa WEB stranice škole (molim ispisati obostrano) – za učenike koji su pristupili u ljetnom roku vrijedi prijavnica s tog roka.