Usavršavanje za poslove montera/ke fotonaponskih sustava
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 15. 7. 2013.

Elektrotehnička i prometna škola Osijek nudi u sklopu programa obrazovanja odraslih atraktivan program usavršavanja za poslove montera/monterke fotonaponskih sustava. Natječaj i opće podatke o programu možete naći u dokumentima u prilogu.

Važno je naglasiti da će dio obrazovanja provodit naši nastavnici u solarnom laboratoriju koji je opremljen tijekom ove godine najsuvremenijom opremom u sklopu projekta Zelene vještine čiji je nositelj bila naša škola. Kroz projekt naši su nastavnici prošli intenzivnu edukaciju u zemlji i inozemstvu i upoznali se s primjerima dobre prakse koje će prenositi polaznicima programa.

Polaznici koji se žele prijaviti u program obrazovanja odraslih ili žele dobiti neke obavijesti mogu se javiti u tajništvo škole  (telefon 494-142) od 15. do 30. kolovoza 2013. u vremenu od 8:00 do 13:00h.