Početak nastave
Autor: Administrator , 1. 9. 2013.

Nastava u novoj školskoj godini počinje 2. rujna 2013. godine, u B varijanti, i to:

• prvi razredi u 13:15 sati,
  • svi ostali razredi u 14:00 sati.

Podsjećamo učenike koji su ostvarili pravo upisa u I. razred srednje škole da prvi dan moraju  donijeti UPISNICU s potpisom učenika i roditelja/skrbnika.

Važna obavijest  za 1. razrede

Sukladno Odluci Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2013./2014.

učenici svoj upis u I. razred potvrđuju vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na obrascu (upisnici) dostupnoj na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr), koju su dužni dostaviti u Školu prvoga dana nastavne godine 2013/14.

Ukoliko učenik iz opravdanih razloga nije u mogućnosti prvoga dana nastavne godine 2013./2014. dostaviti potpisan obrazac (upisnicu) za upis u I. razred, prvog dana nastavne godine dužan ga je dostaviti njegov roditelj/skrbnik.

Upisnice će učenici ispisati sa svojeg sučelja na www.upisi.hr, pod Moj odabir/Dohvati upisnicu (uz program na kojemu je ostvareno pravo upisa).

U školu je potrebno donijeti i svu dokumentaciju na osnovu koje ste ostvarili dodatne bodove.