Večer matematike
Autor: Administrator , 29. 10. 2013.

Večer matematike je manifestacija koja će se održati 5. prosinca 2013. s početkom u 17:30 u III. gimnaziji, Kamila Firingera 14, Osijek. Sastoji se od skupa interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu - zabavnu stranu matematike, stvara nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te dokazuje da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo.

Zainteresirarani učenici trebaju se najkasnije do četvrtka 21. studenoga 2013. prijaviti putem e-maila: aleksandra.floreani@gmail.com. U e-mailu treba navesti redni broj i naziv radionice/predavanja na kojem žele sudjelovati. U slučaju da odaziv bude veći od mogućnosti prostora, prednost će imati oni učenici koji se budu prijavili ranije. Popis radionica nalazi se u prilogu.

Priloženi dokumenti:
Vecer_Matematike_Osijek.pdf (195.73 KB)