INTERLIBER
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 22. 11. 2013.

U subotu 16. studenog 2013. godine 64 učenika naše škole u pratnji četiri profesorice posjetili su Zagreb. Cilj izleta bio je posjetiti Muzej prekinutih veza i sajam INTERLIBER, međunarodni sajam knjiga i učila.

Razgledali smo izložbu i komentirali ljubavnu ostavštinu, odnosno izložene donirane osobne predmete i razloge prekinutih veza. Potom smo se uputili na Zagrebački velesajam na kojemu smo obilazili štandove te razgledali raznovrsnu i bogatu ponudu. U 19 sati krenuli smo iz Zagreba. Putovanje je bilo dugo i program sadržajan, a svatko od nas obogatio se za jedno vrijedno iskustvo.