SRETNO, DRAGI NAŠI MATURANTI!
Autor: Daliborka Pavošević, 20. 5. 2015.

Danas smo ispratili maturante.

6 završnih razreda naše škole u veselom su se ozračju oprostili od školskih klupa, spremni za nove izazove koji ih čekaju.

U 12 će sati s ostalim osječkim maturantima otplesati kvadrillu i dostojanstveno obilježiti novu fazu u svojim životima.

Sljedeći je korak polaganje ispita državne mature. Svim učenicima želimo uspjeh na ispitima i upis na željene fakultete. Želimo i sreću pri zapošljavanju onima koji su završili svoje školovanje. Pozdravljamo sve maturante uz poruku da su u svojoj školi uvijek dobrodošli!

Fotografije su u galeriji, a autori su učenici Vedran Petrač, 1eT3, Luka Kokaj, Josip Mišković, Robert Sorić, 3eT2 i prof. Lidija Ignjatović.