Raspored dopunske nastave za završne razrede
Autor: Andrej Mijaćank, 24. 5. 2015.

U prilogu se nalazi raspored dopunske nastave za učenike završnih razreda koji su ocijenjeni ocjenom nedovoljan (1) iz odgovarajućih predmeta.

Ako imate više od jedne nedovoljne ocjene, dužni ste ići na dopunsku nastavu iz oba predmeta. Raspored je složen tako da se predmeti ne preklapaju tako da u jednom danu možete imati nastavu iz dva predmeta (ako imate dvije nedovoljne ocjene). Na dopunsku nastavu idete kod one nastavnice/ka kod koje/ga vam je ocjena zaključena.

Nastava iz fizike kod prof. Švelec će se u četvrtak 28.5.2015. održavati od 11.30h do 14h u učionici 2/II, pa obratite pažnju na to, jer zbog tehničkih mogućnosti u rasporedu nije navedeno kako nastava počinje ranije.

Naknadno će biti objavljen raspored za tjedan od 1.6.2015. do 3.6.2015.