Natječaj za idejno rješenje novog logotipa škole
Autor: Daliborka Pavošević, 25. 5. 2015.

Otvaramo NATJEČAJ za idejno rješenje novog logotipa škole!

Na natječaj se mogu prijaviti svi učenici naše škole.

Jedna osoba može poslati najviše tri prijedloga za logotip.

Logotip treba sadržavati elemente koji jasno predstavljaju  i elektro i prometnu struku- – identitet škole, treba biti jednostavan, prepoznatljiv i suvremen. Ne smije sadržavati slova.

Idejna rješenja trebaju biti poslana u JPEG i PDF formatu  na mail mario.jukic031@gmail.com.

Uz poslani rad/radove potrebno je navesti svoje ime i prezime i razred.

Rok za predaju radova je 1. srpnja 2015. godine.

O najboljem rješenju odlučit će Povjerenstvo. Ukoliko neki rad  zadovolji kriterije Povjerenstva, bit će nagrađen, a  odabrani logotip bit će istaknut na novoj web stranici škole  i koristit će se u svim administrativnim dopisima, potvrdama i ostalim dokumentima škole. Ime i prezime autora bit će trajno objavljeno na stranici.

Vjerujemo u vašu kreativnost i inovativnost te želju za poboljšanjem naše škole. Čekamo vaše radove sa zanimanjem!