Svečana podjela diploma učenicima završnih razreda
Autor: Daliborka Pavošević, 29. 6. 2015.

Tradicionalna svečana podjela diploma o završenom školovanju učenicima završnih razreda održana je 27. lipnja 2015. u 11,00 h u Svečanoj dvorani Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku.

Svake godine na ovaj se način opraštamo od naših maturanata, dijeleći pohvalnice i nagrade onima koji su se istaknuli trudom, radom i postignućima. Tako je nagradu za najboljeg učenika koji je sve 4 godine školovanja imao prosjek ocjena 5,00 dobio učenik Rihard Kučera, 4eT1. On je nagrađen i direktnim upisom na Elektrotehnički fakultet u Osijeku zajedno s učenicima 4eT1 Matteom Bogdanom i Milanom Strahinićem.

Brojne nagrade i zapažena postignuća naših učenika svjedoče o zajedničkom trudu i radu učenika i nastavnika. Iznimno smo ponosni na njih.

U ime generacije od škole se govorom oprostila Monika Maligec, učenica 4eT1 razreda.

Našu su svečanost tradicionalno upotpunili učenici Srednje glazbene škole Franjo Kuhač izvedbom dviju skladbi.

Djelić ozračja pogledajte na fotografijama.