Upisna dokumentacija za 1. razrede
Autor: Administrator , 10. 7. 2015.

Poštovani učenici,

upisnu dokumentaciju u Elektrotehničku i prometnu školu možete donijeti u razdoblju od 13. - 17. 7. od 9 - 12 sati u sobu 4 na 1. katu. Uz upisnicu obvezno je dostavljanje i dodatne dokumentacije koja je uvjet za upis.

Dodatna dokumentacija obuhvaća:

• potvrdu nadležnog školskog liječnika (tehničar cestovnog prometa - novi strukovni kurikulum i elektroničar),
  • liječničku svjedodžbu medicine rada (elektrotehničar, tehničar za računalstvo - novi strukovni kurikulum, tehničar za mehatroniku - novi strukovni kurikulum, tehničar za elektroniku - novi strukovni kurikulum, vozač motornog vozila i elektromonter)
  • ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis.

Učenici koji ne dostave upisnicu te potrebnu dokumentaciju, gube pravo na upis i upućuju se na jesenski upisni rok.