Projekt "Učimo zajedno" - osiguravanje pomoćnika u nastavi djeci s teškoćama
Autor: Daliborka Pavošević, 4. 9. 2015.

Projekt "Učimo zajedno" - osiguravanje pomoćnika u nastavi djeci s teškoćama Osječko-baranjske županije osigurao je pomoćnike u nastavi za 61 dijete s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim ustanovama naše županije. Rezultati projekta predstavljeni su na 3. INFO danu za škole održanom 31. 8. 2015.

Ovaj je projekt iznimno važan za djecu osnovnoškolske dobi s teškoćama koja rastu i uključuju se i u srednjoškolsko obrazovanje ravnopravno sa svojim vršnjacima, što je i cilj humanog i civilnog društva.Pozivamo vas da pogledate rezultate projekta u slici i riječi onako kako su ga doživjeli njegovi korisnici.