SOELA
Sigurnost u prometu
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 13. 5. 2014.

U sklopu preventivnog projekta „Sigurnost u cestovnom prometu“ PU osječko-baranjska u suradnji s Elektrotehničkom i prometnom školom Osijek organizira predstavljanje solarnog električnog automobila (SOELA) kojeg su pod vodstvom mentora mr.sc. Mirka Mesića, dipl.ing. izradili učenici. SOELA je dizajniran temeljito, psihološki promišljeno, u bojama koje su ukomponirane s okolišem, s naglaskom na svoju posebnost i inovativnost. U skladu s održivim razvojem i zaštitom okoliša za pokretanje koristi obnovljiv izvor energije – sunce. Dođite u informativni centar PU u Avenue Mallu i pogledajte karakteristike Solarnog Električnog autobomila.