VTT-Firm
VTT Firm - završne aktivnosti
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 18. 9. 2013.

Provode se završne aktivnosti u projektu VTT Firm koji je za cilj imao povećati sposobnosti nastavnika i materijalne uvjete u partnerskim školama obrazovnog sektora prometa i logistike sa svrhom poboljšanja znanja i vještina učenika provedbom  praktične nastave u virtualnim vježbeničkim tvrtkama. Tijekom godine dana intenzivne edukacije nastavnika uz sudjelovanje učenika zanimanja tehničar za cestovni promet provedene su sve planirane aktivnosti i izdana dva priručnika koji nude metodologiju i programe usmjerene boljoj pripremi učenika za tržište rada. Pri izradi priručnika surađivao je i prof. Jerko Merćep ispred naše škole. Pogledajte što o vrijednosti projekta piše u Glasu Slavonije.